Hakkımızda

Sar elektronik 22 metrekarelik alanda 1985 yılında perakende satışı ile elektronik ve ev aletleri sektöründe hizmet vermek için Kayseri’de kurulmuştur.

1989 yılında Kayseri ve civarında toptan satış ile birlikte bayi ağını tüm Türkiye de yaygınlaştırmaya başlamıştır, 1994 yılında beyaz eşya alanında bayilikler alarak 6 şube ile faaliyet alanında ilerlemiştir.

1996 yılında GSM sektörüne ilk adımı atmış, 2001 yılında tamamen bu sektöre yönelerek varlığını devam ettirmektedir. 

2002-2003 yılları arasında Kayseri’de 8 retail mağaza ve toptan satış ile dış pazardan ithalata başlayarak  Nokia , Siemens, LG, Sony Ericsson, Panosonic gibi  markalar ile iş birliğine girmiştir.

2008 yılında Türkiye genelinde alt bayi çalışmasına hız vermiş ve iki binin üzerinde aktif bayi kaydetmiştir.

2012 yılında E-Ticarete ilk adımlarını atarak başlangıçta kendi internet sitesinde sonrasında da pazaryeri sitelerinde  internet satışına başlamıştır.

2015 yılında telekomünikasyon sektöründe üçbinin üzerinde alt bayi ile Türkiye’nin her yerine yayılmış, 14 retail mağaza  devamında kurumsal satışlar ile hız ve verimlilik odaklı hedefine koşmaya devam etmiştir.

Teknolojik gelişmeler sonucu globalleşen dünyada hizmet anlayışını en üst safhada tutmak için 2017 yılında merkezi İstanbul’a taşımıştır. 

2020 yılında İstanbul Ataşehir de 3500 metrekare ofis ile Kayseri de ise 1500 metrekare ofis ile istihdama katkı sağlamayı amaç edinmiştir.

SAR grup  200’ün üzerinde çalışanı ile kurulduğu günden bu yana tüm yenilikleri takip ederek enformasyon alanında daha iyi hizmet vermeye kendini odaklamış ve pazarda lider olma hedefi ve vizyonu ile büyük başarılara imza atmaya koşarak devam etmektedir. 

 

Markalarla direk iş birliğimiz sayesinde ( Huawei, Honor, Oneplus , Apple , Xiaomi, Samsung, Nokia , Lg , Gigaset, Oppo , Asus, Tcl, Tecno, Realme, Casper , Vestel, General mobile, Alcatel, Blackberry, Lenovo)  siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermeye devam edeceğiz. 

 

Vizyonunumuz; Özellikle pazarlama, insan ilişkileri ve kurumsal alanda inovasyondur .

Müşteri odaklı olarak büyümeye devam edip alanında lider konuma gelmektir.

 

Misyonumuz; Takım çalışması ve iletişimi güçlü bir firma olarak çözüm odaklı faaliyet alanımızdır.