Hakkımızda

Hakkımızda


Sar elektronik 22 metrekarelik alanda 1985 yılında perakende satışı ile elektronik ve ev aletleri sektöründe hizmet vermek için Kayseri’de kurulmuştur.

1989 yılında Kayseri ve civarında toptan satış ile bayileşmeye  başlamış, 1994 yılında beyaz eşya alanında bayilikler alarak 6 şube ile faaliyet alanında ilerlemiştir.

1996 yılında GSM sektörüne ilk adımı atmış, 2001 yılında bu sektöre yönelerek varlığını devam ettirmektedir. 

2002-2003 yılları arasında Kayseri’de 8 retail mağaza ve toptan satış ile ithalata başlayarak ( Nokia , Siemens, LG, Sony Ericson, Panosonic)  markalar ile iş birliğine girmiştir.

2008 yılında Türkiye genelinde alt bayi çalışmasına başlamış ve bu alanda ilerleme kaydedip 2012 yılında internet satışına başlamıştır.

2015 yılında telekomünikasyon sektöründe 2000’nin üzerinde alt bayi ile Türkiye’nin her yerine yayılmış, 14 retail satış ve kurumsal satışlar ile hız ve verimlilik odaklı hedefine koşmaya devam etmiştir.

Teknolojik gelişmeler sonucu globalleşen dünyada hizmet anlayışını en üst safhada tutmak için 2017 yılında merkezi İstanbul’a taşımıştır. 

2020 yılında İstanbul Ataşehir de 3500 metrekare ofis ile Kayseri de ise 1500 metrekare ofis ile istihdama katkı sağlamayı amaç edinmiştir.

SAR grup  200’ün üzerinde çalışanı ile kurulduğu günden bu yana tüm yenilikleri takip ederek enformasyon alanında daha iyi hizmet vermeye kendini odaklamış ve pazarda lider olma hedefi ve vizyonu ile büyük başarılara imza atmaya koşarak devam etmektedir. 


Markalarla direk iş birliğimiz sayesinde ( Huawei, Honor, Oneplus , Apple , Xiaomi, Samsung, Nokia , Lg , Gigaset, Oppo , Asus, Tcl, Tecno, Realme, Casper , Vestel, General mobile, Alcatel, Blackberry, Lenovo)  siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermeye devam edeceğiz. 


Vizyonunumuz; Özellikle pazarlama, insan ilişkileri ve kurumsal alanda inovasyondur .

Müşteri odaklı olarak büyümeye devam edip alanında lider konuma gelmektir.


Misyonumuz; Takım çalışması ve iletişimi güçlü bir firma olarak çözüm odaklı faaliyet alanımızdır.

Copyright SAR 2020